Життя Вінниці як воно є...
Середа, 22 травня 2019

Погруддя вінницьких героїв АТО на Алеї Слави

У Вінниці на Алеї Слави, яку було створено минулого року на честь героїв вінничан, було відкрито ще два погруддя загиблих героїв України - Костянтина Могилка та Дмитра Майбороди.

Відкриття відбулось 20 серпня на території філії Національного військово-історичного музею України – музею Повітряних Сил ЗСУ. Костянтин Могилко та Дмитро Майборода були льотчиками та загинули у зоні АТО пожертвувавши своїми життями заради інших та подали приклад справжньго патріотизму та героїзму. Вони не здалися, не покинули літаки та допомогли іншим врятуватися, але втратили свої життя. 

Алея Слави була відкрита на честь героїв Великої Вітчизняної Війни. На той момент Костянтин Могилко та Дмитро Майборода були ще живими. Ці сильні духом люди є прикладами справжніх патріотів, справжніх вінничан. За час цієї війни Вінничина втратила 117 земляків. Ми підтримуємо їх родини та вшановуємо пам’ять загиблих. Нагадуємо, що ніхто не забутий. А зараз їх погруддя на Алеї Слави нагадуватимуть про їх величезний подвиг та акт героїзму, це все викарбовано у спогадах вінничан.  

Сьогодні також на Алеї Слави Центрального кладовища міста, де поховано вінничан Дмитра Майбороду та ще одного члена його екіпажу майора Дмитра Шкарбуна, відкрито їх пам’ятники. 

Відкриття погрудь вінницьких військових-героїв Костянтина Могилка та Дмитра Майбороди приурочене до Дня Незалежності, як і марафон "Прапор Миру", який стартував 15 серпня та обійде всю Вінницьку область.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці