Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 26 серпня 2019

Вінницькі пенсіонери вивчатимуть інтернет

Пенсія – це ще зовсім не вирок. У цьому вас переконає Територіальний центр соціального обслуговування, якщо ви туди завітаєте. Кожен пенсіонер, який звернеться до центру, зможе знайти собі заняття, яке йому сподобається. Перелік гуртків на вибір великий, є все — вивчення англійської мови, психологія, комп'ютерна грамотність, рукоділля, ароматерапія. Якщо ви все життя мріяли про щось, але не мали часу - зараз саме час навчитись грати у шахи, шашки або освоїти художню фотосправу.

Навчання у Центрі безкоштовно та є постійний медичний працівник, який зможе поміряти тиск та надати безкоштовну консультацію. 

Останній навчальний курс, який стартував у Центрі, це теорія і практика гри у покер. В цій грі важливий психологічний компонент, дух змагання. У групі займається шість осіб. Але окрім навчання, в Центрі є і розважальна програма. Пенсіонери дивляться кіно, відвідують театри.

У рамках нового соціального проекту для літніх людей «Вечірній народний університет «Третій вік», яким опікується громадська організація «Центр Поділля-Соціум», відкриваються нові можливості для пенсіонерів. Це безкоштовний університет для літніх людей, де вони мають змогу безкоштовно опановувати ази роботи на комп'ютері, отримувати правові знання, навчатися на оздоровчому факультеті, займатися рукоділлям. 

Також набирає обертів курс «Успішне спілкування» в рамках проекту «Освіта протягом всього життя». У програмі цього курсу студенти вивчатимуть теми з комунікації, конфліктології, навчаться позитивно мислити.

З всього вищенаписаного можна зробити висновок, що рано ще ставити на собі хрест та сидіти перед телевізором. Якщо знати де шукати, то можна знайти для себе безліч можливостей навіть у пенсійному віці. Головне - не боятися нового та дивитися у майбутнє з позитивом, бо проблеми воні не закінчуються, і требя пам’ятати що не тільки погане є у житті. І тільки ми самі несемо відповідальність за наше життя. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці