Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 26 серпня 2019

Перша зустріч бігового клубу "Легкий старт" вже відбулась!

Тренер Руслан Кобялко організував біговий клуб "Легкий старт" в рамках проекту “Run.vn”. 

Оздоровчий біг є найбільш простим та доступним кожному видом спорту, а отже є масовим. Здоров’я зараз є найбільшою цінністю, а отже дуже важливо навчитися правильно бігати - дихати, рухатися, визначати навантаження. Для цього і був створений "Легкий старт". Завдання бігового клубу - допомогти якнайбільшій кількості людей, створити ефективну базу здоров’я, тобто надати практичну інформацію та навики. 

Почніть вже зараз! Перша зустріч була безкоштовна і справді чудовою можливістю дізнатись щось новеньке для себе. 
Але правильно бігати, жити здоровим життям - це завдання не для однієї зустрічі. 

А ви готові?
До зими залишилось дуже мало часу. Використайте ці 60 днів з користю. Якщо ви готові покращити своє здоров’я, або як мінімум прогулятися на свіжому повітрі - ласкаво просимо в успішну програму "Легкий старт". 
Зустрічі проходитимуть у парку Дружби народів, біля центрального входу, там де теннісні корти. Тренування проходитимуть три рази на тиждень - вівторок, четвер, субота або неділя о 18.00. Персональне прохання тренера - не запізнюватись (це також буде тренування - на відповідальність). 

Що ж чекає на вас?  За два місяці ви зможете побудувати ефективну базу для свого здоров’я. З вірогідністю  99% ви почнете використовувати отримані на тренуваннях навики та знання протягом усьго життя. Давайте створимо суспільство Здорових Людей разом!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці