Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 26 серпня 2019

Теракти у Франції

Жахливі події відбулися у ніч з 13 на 14 листопада у Парижі. Терористи-ісламісти влаштували три вибухи, захоплювали заручників та розстрілювали людей. 

На стадіоні "Стад де Франс" внаслідок дій терориста-шахіда загитнуло 4 людей, більш як 45 поранено. Ще у різних місцях Парижу - ресторан, редакція газети, та на вулицях навколо стадіону терористи стріляли та кидали гранати. 

Але найстрашніша трагедія  розгорнулась у концертній залі театру "Батаклан" - там загинуло більше сотні людей. Терористи захопили заручників та одразу почали їх розстрілювати. Тому французький спецназ одразу почав штурм театру.  Усе це відбувалось одночасно, кількість жертв зростала щогодини. Мерія міста рекомендувала громадянам повернутися додому та не виходити, лікарні усю ніч працювали у екстренному режимі. Ця кривава ніч ще надовго залишиться у пам’яті французів як страшна трагедія, яку можна порівняти з 11 вересня у США. 

Уряд Франції оголосив надзвичайну ситуацію та закрив державні кордони, наголосивши, що боротьба з тероризмом буде жорсткою та безжальною. 

На території столиці та округу в суботу після терактів закрили школи та відмінили усі шкільні та університетські заняття та екскурсії на всі вихідні. 

Президент Франції Франсуа Олланд зробив заяву, що не поїде на самміт "G 20", який має відбутися 16 листопада у Турції. 

До посольств Франції у різних куточках світу люди несуть квіти та свічки співчуття. У декількох країнах, у столицях, ввімкнули підсвітку кольорами французького прапору, як знак підтримки. А у Парижі загасили вогні Ейфелевої вежі. 

Ми дуже співчуваємо родинам та друзям загиблих під час терактів у Парижі. Ми, як ніхто, можемо вас зрозуміти. 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці