Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 26 серпня 2019

Свято наближається - Новий Рік 2016 у Вінниці

У вінницькому парку Горького вже встановили каркас ялинки та почали нарощувати ялиночну "массу" - верхівка вже є. 

З часом досягаєш такого віку, коли не відчуваєш Christmas spirit - дух різдва, святковий настрій. Інші проблеми та клопоти відволікають та стає не до святкувань. Свято це не тільки виснажлива нарізка "олів’є" та вимушені подарунки. 

Щоб насправді відсвяткувати, відпочити та насолодитися святковими вихідними не обов’язково, щоб все було ідеально - це може не вдатися ніколи. Гроші важливі, але уміння відсторонитися та хоча б на день бути щасливим тим, що є, також важливо - в першу чергу це важливо для емоційного стану, це вміння бути щасливим та радіти малому. 

У дитинстві ми думаємо тільки про свято та подарунки та канікули - приємні очікування стимулюють мозок, який не запорошений проблемами.

Ось і зараз, спробуйте відволіктись від життєвого негативу хочаб на 20 хвилин в день та подумати про Новий Рік або Різдво. Подумайте як ви це відсвяткуєте. Запропонуйте рідним прикрасити оселю, та прийміть у цьому участь. Виріжіть сніжинки з паперу, повісьте дощики та яскраві ялинкові іграшки та прикраси.

Навіть якщо нічого особливого ви не плануєте на свята, ви принаймні сядете разом за стіл з сім’єю та вип’єте келих ігристого вина. Так навіщо ж псувати цей обід поганим настроєм та думками "як би все могло бути". Радійте тому, як все є зараз. Просто спробуйте. Якщо намагатися бути щасливим, то десь на півдорозі ви зрозумієте що вже не намагаєтесь - а вже є!

Є такий психологічний трюк - як привчити себе думати позитивно. Одягніть браслет на праву руку, та намагайтесь проносити його на цій руці хоча б місяць. Але кожного разу, коли ви починаєте думати про погане, жаліти себе, депресивно мислити - ви знімаєте його, одягаєте на іншу руку та знову починаєте відлік. Потім, кожен раз, як ви почнете занурюватись у негатив, згадайте про браслет та відженіть від себе погані думки. Спочатку ви предягатимете браслет кожен день, або й частіше. Але не покидайте спроб і все вдастся!

Отже пов’яжіть на зап’ясток червону нитку або стрічку, яка буде символізувати Новорічні та Різдвяні свята та виховуйте свій святковий дух!

А поки, проходьте через парк, коли є нагода, милуйтесь на ялинку, що стає гарнішою щодня та пам’ятайте - свято наближається!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці