Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 26 серпня 2019

Чого очікувати у 2016 році?

Новий 2016 рік невблаганно наближається. Хтось боїться, чого йому принесе Новий Рік, хтось чекає з нетерпінням, бо обожнює сюрпризи, а хтось спокійний, як скала, бо знає чого очікувати та нічого не боїться! 

Так давайте ж подумаємо логічно та визначимося, як приймати Новий Рік Вогняної мавпи. 

Злена Дерев’яна Коза покидає нас, та на її місце у 2016 році прийде Вогняна Мавпа. Мавпа - артистична та ексцентрична натура, що має сильну інтуіцію. Вона норовлива, примхлива та непередбачувана, тому дуже важко здогадатися, про що вона думає. Її дії абсолютно неперебачувані та можуть змінюватися, залежно від настрою - вона буває доброю та веселою, агресивною та злою.

Господиня року, що наступає, може запросто викинути щось, що ви будете виправляти та упорядковувати ще довго...

Мавпа, символ 2016 року полюбляє мандри, гори, мальовничу природу та нові враження. Немає сенсу щось глобально планувати та будувати плани : вогняна мавпа зробить все по-своєму. Прийміть це як належне та насалоджуйтеся усім, що прийде до вас у цьому році - мавпа також прагне здобути кохання, благополуччя та достаток. І все ж таки примхи та витівки мавпи сподобаються не усім, знадобиться час, щоб звикнути до непередбачуваного характеру вогняної мавпи. 

Єдина порада - будь спокійним та роби що повинен. Цей рік мине, як минає кожен до нього адже життя змінюється, і ми разом з ним. 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці