Життя Вінниці як воно є...
Субота, 05 грудня 2020

Через ремонт Площі Гагаріна на літо зміниться рух транспорту у Вінниці

З початку червня починається реконструкція Площі Гагаріна та проїжджої частини. Внаслідок цього буде припинено рух трамваїв по кількох маршрутах. А автобуси та тролейбуси функціонуватимуть як раніше. 

Як зазначено на сайті міської ради : "З 28 травня у Вінниці розпочинається реалізація масштабного проекту з реконструкції площі Гагаріна, в рамках якого передбачається перекладання трамвайні колії, влаштування дренажної системи, капітальний ремонт проїжджої частини з дотриманням необхідного нахилу, щоб не затримувалась вода після опадів. Реконструкція проводитиметься за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку та міського бюджету."

Ось про громадьський транспорт: 

Перевезення пасажирів трамваями буде здійснюватися тільки маршрутами №5 «Барське шосе – Електромережа» та № 4 «Барське шосе – Залізничний вокзал». Для того, щоб забезпечити рух трамваю №4, буде перенесено трамвайні колії. Наразі вже розпочато підготовчі роботи по перенесенню трамвайних колій. На час реконструкції трамваї на цій ділянці в зустрічних напрямках пропускатимуть один одного, тобто тут функціонуватиме реверсний режим руху. 

Перевезення тролейбусами №№ 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 та автобусами №№ 5, 7, 11, 19, 21, 24, 25 здійснюватиметься у звичному для вінничан режимі. А маршрутні таксі частково цю ділянку будуть об’їжджати. Маршрутки №№ 5А, 7А, 11А, 21А, 25Н, 28А, 32А будуть рухатися по Театральній – Хлібній – Гоголя. №23А об’їжджатиме маршрутом: Хмельницьке шосе – Магістратська (колишня Першотравнева) – Чорновола; №29А рухатиметься вулицями: Хмельницьке шосе – Магістратська – Театральна – Соборна.

Інший автотранспорт об’їжджатиме як зазначено на схемі. 

Для ремонту вибрали саме літні місяці, бо як відомо пасажиропотік влітку менший за відсутності студентів та школярів. Логічно. Але будемо сподіватися, що реконструкція площі завершиться ще до настання нового навчального року. 

 

Коментарі: 3

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

  • Катюша Бабий #
    "Барське шосе-Електромережа" це №5, а №3 "Електромережа-Вишенька"
Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці