Життя Вінниці як воно є...
Субота, 05 грудня 2020

Про заморозки та отоплювальний сезон

Спочатку вересень радував нас теплою погодою та здавалося, що літо буде продовжуватися вічно. Але осінь швидко нагадала про себе, і ось ми вже відчули похолодання, яке, за даними метеорологів, ще подужчає. 

Найближчим часом у Віницькій та інших областях України (Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській) почнуться заморозки на поверхні грунту, а подекуди і у повітрі до 0-5 градусів по Цельсію. 

Холоди вже близько, а опалювальний сезон 2016-2017 під загрозою зриву. Вінницькі тепловики заборгували "Вінницягазу" сумму у 7 мільонів гровень. Головним боржником є комунальне підприємство "Вінницяміськтеплоенерго". 

Вінницягаз вже подав позов до суду, щоб примусово стягнути борг, але проблема ще досі не вирішена, та обласний газопостачальник стверджує, що така заборгованість може стати причиною зриву початку отоплювального сезону, бо робить проблематичним навіть підготовку та інші планові заходи (реконструкція систем та капітальний ремонт). 

Залишаеться тільки сподіватися що ніщо не завадить теплу прийти у наші домівки. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці