Життя Вінниці як воно є...
Субота, 05 грудня 2020

Дональд Трамп, кандидат від республіканської партії, виграв президентські вибори у США.

Боротьба на виборах була запекла: кандидат від лібералів Хіларі Клінтон відстала не на багато. Трамп здобув 276 голосів, а Клінтон 218.  

Якби ми інколи не намагались уникати політики, вона нас наздоганяє та звертає на себе увагу. Так і вибори президента у США хвилювали весь світ, бо щоб ми там не думали, Сполучені Штати Америки це значний гравець на міжнародній арені, та від того, на чий бік він стане, залежить багато чого. 
Як виявилось, від цього залежіть і економіка країни, і ціни на нафту, і курс долара. Одразу після оголошення перемоги Дональда Трампа світові ринки почали масово розпродавати, обвал ринків був спровокований цією новиною. Усі інвестори надавали перевагу більш урівноваженій та прогнозованій Хіларі Клінтон, замість імпульсивного, неурівноваженного расиста і сексиста Трампа. Курс долара упав на 1%, значно впали індекси на ф'ючерсних торгах. Подешевшала і нафта Brent.

Хочеться вважати, що це просто паніка від неочікуванного. Хочеться думати, що усі расистські та сексистські висловлювання Дональда Трампа, які гуляли інтернетом вже багато місяців - це просто імпульсивні, необережні слова. 

Оскільки у світовій міжнародній політиці усе дуже тісно пов'язано, зміни у політиці однієї країни, діях одного президента, впливають на весь світ (Звичайно йдеться про більш менш впливові країни). Так і Україна зараз очікуватиме на зміни, які точно будуть (Раніше курс міжнародної політики США був на підтримку України, допомогу, та на засудження агресії зі сторони росії). 
Ми всі вже дуже добре відчули на власному досвіді, як багато може зруйнувати неадекватний психопат з манією величі, і не побажали б такого лідера для США та їх сусідів. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці