Життя Вінниці як воно є...
Субота, 05 грудня 2020

Відкриття ялинки у Вінниці

Відкриття ялинки у Вінниці відбудеться цього року 17 грудня у Ценральному парку. Як і у минулі роки, головна ялинка міста буде встановлена на площі біля літнього театру у Центральному парку культури і відпочинку у м. Вінниця. 

Відкриття ми відсвяткуємо за участі гостей, які подарують чудовий музичний настрій вінничанам та гостям міста. До Вінниці на відкриття ялинки завітають фіналісти та учасники українських талант-шоу та популярні естрадні виконавці. Початок святкування відкриття о 18.00 годині. 

Новорічний настрій починаємо створювати вже зараз! Новий рік це не просто одна хвилина бою курантів о 12 годині у ніч з 31 грудня на 1 січня.

Новий рік - це коли ми цілиий місяць грудень радіємо святу що наближається, плануємо святкування, думаємо про те, що ми зробили чи не зробили у році що минає, загадуємо побажання та обіцянки для себе на рік наступний. 

Святкування Нового року це цілий ритуал, комплекс дій - ми прикрашаємо оселі гірляндами та ялинками, готуємо подарунки для рідних. Це відчуття, коли щось чудове наближається. Важливо не втрачати це відчуття, не забувати, що добрі дії та дива це не міф. Ми самі творимо дива своїми руками. 

І можливо не все у році, що минає, склалосья для нас так, як хотілося, ми все ж таки тут. Готуємося, бігаємо по крамницям та плануємо святкування Нового року. Але не всім так пощастило. І хоч, Новий рік це трохи не про те, все ж давайте подякуємо Всесвіту, що ми є, за те що у нас є і за те що буде. Пообіцяємо собі бути кращими у Новому Році, добрішими, терплячішими. Головне не втрачати надію, і кожнго року у грудні згову надіятися і сподіватися, і звичайно ж , не забувати щось для цього робити!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці