Життя Вінниці як воно є...
Субота, 05 грудня 2020

Як святкувати Новий рік 2017 Вогняного півня?

Ми розкажемо вам, як правильно святкувати Новий рік 2017, рік червоного півня. Кожен рік унікальний, тварина-талісман року диктує свої правила святкування, частування та розваг у Новорічну ніч. 

Щоб не роздратувати вогняного півня необхідно знати його вподобання. Вогняний півень дотримується сімейних традицій, тому бажано зустрічати цей Новий рік у сімейному колі. Дружня компанія також сподобається емоційному та ексцентричному символу східного гороскопу. 

У якому одязі зустрічати Новий 2017 рік? Не варто одягати занадто відкритий одяг з декольте. Вогняний півень надає перевагу стриманому стилю. Колір - червоний, жовтий, золотий, оранжевий. Підійдуть прикраси із золота або золотистого кольору. Гарним доповненням будуть елегантні туфлі на високих підборах. Півень любить яскраві аксесуари та все блискуче. 

Чоловікам варто відповідати образу своєї супутниці. Не обов'язково одягати формальний костюм, але вбрання має бути святкове - це може і не дуже зручно при святкуванні дома, але і не можна зустрічати цей Новий рік вогняного півня у халаті, піжамі, спортивному костюмі - вогняний півень трохи педантичний. 

Оздоблення для оселі може буди традиційних святкових кольорів - червоне та зелене, але варто додати золотого, червоного, жовтого та яскравих вогнів гірлянд. І хоча Вогняний півень любить натуральні матеріали, ялинка може бути штучною. Також для новорічного декору можна використовувати фігурки півня, зображення півня на посуді та серветках. 

Новорічний стіл можна декорувати золотими та червоними свічками, поставити тарілку із пророщеними зернами - вогняному півню це буде до вподоби. 

Страви на новорічному столі мають бути легкими, іх має бути багато. Півень полюбляє прості та легкі страви. Перш за все, не готуйте на Новий рік страв із курятини, півня, взагалі птиці. Можна приготувати рибу, будь-яким способом, навіть суші. Можна готувати яловичину, свинину. Не зловживайте яйцями - їх можна додавати у страви. але не подавати на стіл цілими (наприклад, фаршировані). Щоб вгодити символу 2017 року готуйте багато страв з овочами, більше свіжих овочів та фруктів. 

Щодо алкогольних напоїв - вони мають також бути легкими. Цього року уникайте важкого алкоголю - горілка. конь'як, та надайте перевагу винам, шампаньскому, сокам та легким коктейлям. 

Щоб не зловживати алкоголем та іжею, грайте у новорічну ніч в ігри усією компанією, танцюйте, прогуляйтесь на головну ялинку міста. Нехай цей день запам'ятається вам надовго, а Новий 2017 рік Вогняного Червоного півня принесе тільки вдачу та гарний настрій. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці