Життя Вінниці як воно є...
Субота, 28 листопада 2020

Як стати успішним

Новий рік, нове життя, нові надії та сподівання. І хоча розумом ми всі розуміємо що свято Новий Рік - це просто маркетинговий хід, традиція, що насправді життя не змінюється ось так магічно… ми все ж таки очікуємо чогось від цього нового року. Що ми загадуємо? Подорожі, успішність у роботі, підвищення, розваги, кохання… Але не всі розуміють, що зміни можуть йти тільки з середини, від нас - коли ми змінимо своє мислення, своє ставлення до деяких речей, свої рішення, свої вчинки -  тоді зміниться і наше життя.

Отже, щоб новорічні резолюції не були порожніми обіцянками, спробуйте ці поради від одного з наймолодших мільйонерів Деніела Еллі. Йому 24 і він мільйонер, бізнес-тренер, і розповідає про звички, які він у собі розвинув, та які зробили його успішним.

1. СПРОЩУЙТЕ СВОЮ МОВУ

Наскільки вдало вам вдається доносити  свої ідеї? Мільйонери знають, що спілкуватися з оточуючими необхідно максимально просто. Вони використовують влучні слова, які найбільш вдачно та точно передають зміст того, що вони говорять. Ви можете вивчати тлумачні словники, але не потрібно використовувати всі слова, що ви знаєте, щоб показати, який ви розумний. Розмовляючи поважно і помпезно більшість ораторів  гублять свої чудові ідеї. Коротко, не будьте багатословними.

Якщо ви хочете новий автомобіль чи будинок, спочатку позбавтесь від того, що вас не влаштовує.

Щоб навчитися говорити живо та яскраво, пройдіть тренінг у професіонала, покращуйте свої навички спілкування. Але нажаль багатьом із нас лінько докладати зусиль, щоб щось змінити. Але мільйонери продовжують наполегливо працювати над тим, що вони говорять, і як.

2. ВІДМОВТЕСЬ ВІД СТАРОГО

Перш ніж звернутися до чогось нового, потрібно звільнитися від старого. Якщо ви мрієте про нове авто або будинок, спочатку позбавтесь того, що у вас вже є, що вас не влаштовує. Якщо ви хочете навчитися мислити позитивно, ви повинні позбавитися від негативного способу мислення. Чтобы розпрощатися з поганими звичками, необхідно замінити їх на хороші. Деніел Еллі зрозумів це, поїдаючи дешевий бургер. І він вирішив забути про бургери, і знайшов кращий ресторан у районі, щоб отримати нові смакові відчуття.

Таким чином він змінив звичку їсти дешеві бургери кілька разів на тиждень, на відвідування гарного ресторану раз або два на місяць. І в результаті, почав відчувати себе набагато щасливішим.

3. СТАВТЕ ПЕРЕД СОБОЮ ЦІЛІ ЩОДЕННО

Кожен день формуйте свої задачі на аркуші паперу. Цієї звичку потрібно дотримуватися постійно. Довгострокові плани можуть бути будь якими(їх теж неоюбхідно записувати) але сила, що рухатиме вас вперед - це звичка ставити для себе щоденні цілі.

Визначаючи завдання на кожен день, ви зможете розставити пріоритети та дотримуватися головного. Того, що справді має значення. І в результати, ви витрачатимете зусилля на ті справи, які приноситимуть вам прибуток.

4. ЖИВІТЬ У ЗЛАГОДІ З СОБОЮ

Робіть те, що говорите, і те, що думаєте. У вас у житті буде не одна ситуація, коли вам запропонують пожертвувати особистими цінностями для досягнення професійних цілей. Не робіть цього. Немає нічого більш дорогоцінного, ніж залишатися вірним собі, зберегти гармонію у особистому та професіональному житті, це дозволить вам поєднувати “приємне з корисним”

Для того щоб стати успішним, потрібно не відповідати на свої питання, а ставити під сумнів свої відповіді

Багато хто скаже, що не можна змішувати бізнес з задоволенням, але вони помиляються. Коли ви робите те, що любите, бізнес стає задоволенням. Коли ви живете цілістним, гармонійним життям, ваша репутація росте та приносить користь вам та оточуючим. Ніколи не ризикуйте своїм добрим ім’ям, не зраджуйте свої найвищі цінності та ідеали.

5. ПРИЙМАЙТЕ РІШЕННЯ

Чим більше питань ви вирішуєте, тим ви успішніші. У той час як одна людна приймає десять рішень у день, інший приймає сто. І другий виграє, навіть якщо деякі його рішення будуть помилковими. Уявіть собі, що ви почали рухатися по вулиці з односторонні рухом у протилежну сторону - повірте, ви швидко навчитесь коригувати ситуацію та пристосовуватись до неї! Але більшість людей бояться приймати важливі рішення. Страх паралізує, змушуючи відмовитися від багатьох можливостей. Завжди приймайте рішення. навіть якщо ви не знаєте, куди це призведе вас. Дуже скоро ви це зрозумієте.

6.ЗАДАВАЙТЕ ПИТАННЯ

Більшість з нас вважають, що знають відповіді. Така впевненість заважає прагнути до пізнання істини. Вам треба хотіти ставити питання, щоб отримати ясну уяву про ту сферу діяльності, яка вас цікавить. Чому люди не запитують, а діють навмання? Тому що це змушує їх зустрітися обличчям з  это вынуждает их встретиться лицом к лицу з реальним станом справ, який їх якає, змушує аналізувати нову ситуацію, а це може здаватися важким, втомливим. Набагато легше уникати цього.

Хороші звички так само затягують, як і погані

Щоб досягнути успіху, потрібно не відповідати на свої питання, а ставити під сумнів свої відповіді. А коли ви бажаєте дізнатися факти, ви повинні запитувати, а не робити припущення.

7. СТАНЬТЕ МАЙСТРОМ

Одного разу на якомусь прийомі виступала прекрасна піаністка. Після її виступу, одна жінка з гостей сказала їй: «Я б усе віддала, щоб грати на піаніно так, як ви». Піаністка зробила невеличку паузу, і відповіла: «О ні, це не так». У залі настала тиша, усі завмерли. «Ви віддали б усе, крім свого часу, – продовжила піаністка. – Ви не будете сидіти і займатися година за годиною, день за днем, рік за роком». Потім вона усміхнулась і пояснила: «Будь-ласка не думайте, що я вас докоряю. Просто насправді ви не це мали на увазі - усі віддала б, насправді ви так не думаєте.».

Хороші звички так само затягують, як і погані. Як тільки ви засвоїли якийсь корисний навик, відразу шукайте новий. В середньому ми набуваємо до 10 нових звичок у рік, що означає розставання з багатьма старими . Не забувайте їх переглядати та пам’ятайте: спочатку ви формуєте свої звички, а потім вони формують вас.

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці