Життя Вінниці як воно є...
Середа, 02 грудня 2020

Соціально-благодійний проект "Дякуємо за відвагу!"

Кількість учасників:  0

5 вересня,  у День Міста громадська організація "Розвиток. Розвиток" пропонує громадським організаціям, благодійним фондам, бізнес структурам, творчим колективам та простим вінничанам приєднатися до соціально-благодійного проекту “Дякуємо за відвагу”.

Через цей проект, ми, вінничани, зможемо висловити свою повагу, гордість, вдячність та турботу, яку ми відчуваємо до наших героїчних воїнів-захисників, волонтерівлікарів.  

У День Міста приходьте хоча б ненадовго на Майдан Небесної Сотні, та висловіть слова подяки, любові та пошани, адже за життя, за незалежну Україну зараз воюють на Донбасі українці, ризикуючи найдорожчим - своїм життям та здоров’ям. 

Вінничани завжди єдналися та були небайдужими. Тож давайте зробимо так, щоб в цей день  -  день народження нашого міста кожен український воїн, лікар та волонтер відчував тепло, повагу і пітримку.

Детальна програма заходу:

  • дитячий концерт «Дякуємо за відвагу»
  • майстер класи по виготовленню сувенірів , подарунків, листів з підписом “ Дякуємо за відвагу!” для волонтерів, лікарів, українських захисників.
  • створення спільного інтерактивного стенду “Ми, вінничани дякуємо за відвагу!”.
  • соціально-благодійні проекти від громадських організацій та благодійних фондів
  • продаж в благодійних крамницях солодощів, сувенірів і т.д . Виручені гроші будуть передані на потреби наших земляків -героїв , які воююють на Сході країни, а також тим, хто потребує найбільшої уваги та підтримки.
  • фотовиставка “Погляд відваги у сотнях облич”

Початок 5 серпня о 14.00 до 18.00

Надсилайте свої ідеї, ініціативи, прооекти на електронну адресу borzova.i.n@mail.ru

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці