Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

AutoKross Чемпіонат України на Каісі

Кількість учасників:  0

І знову автозмагання у Вінниці. 29-30 серпня 2015 відбудуться змагання з автомобільного кросу на каїсі. 

На легендарній трасі клубу "Каіса" зберуться близько 40 кроссових авто та іх пілотів зі всієї країни , щоб вкотре позмагатися. Це вже четвертий етап Чемпіонату України та Національної серії змагань «Суперкубок 1600»
Традиційно чемпіонат проходитиме під патронатом Вінницької міської ради, буде надана різнобічна підтримка та організація на вищому рівні. 

Нещодавно модернізована траса має трапмліни, круті спуски та повороти - це видовище подарує вам незабутні враження, бо перегони на грунтовій трасі, коли пил та дим стовпом це найадреналінове видовище. 

Саме тому ці змагання з автокросу цікаві не тільки професійним та досвідченим гонщикам та переможцям минулих етапів, а й вболівальникам та фанатам адреналіну на швидкостях що зносять дах. 

Рев гоночних двигунів не змовкатиме два дні, сууботу та неділю. Траса "Віхола" на Каїсі запрошує всіх на драйвовий уікенд шалених перегонів. 

Це не останній етап з автокросу, ще два етапи попереду, отже сезон у розпалі, вболівайте за своїх фаворитів.  Початок змагань 29 серпня о 12 годині.

Усе відбуватиметься на трасі клубу Каіса що біля Луки Мелешківської. (біля авторинку)

Попереднє замовлення квитків за телефоном: (063) 730-30-30.
Деталі гонок дізнавайтеся у соцмережі

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці