Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

День Незалежності України - програма святкування

Кількість учасників:  2

Заходи, приурочені до святкування Дня Незалежності України у Вінниці.

21 серпняо 14.00 у кіноконцертній залі “Плеяда” відбудеться вручення нагород «За заслуги перед Вінниччиною» та вручення відзнак «Людина року», урочистий концерт.

22 серпня о10:00 годині відбудеться відкриття бюстів Героям України Костянтину Могилку та Дмитру Майбороді (Алея Героїв, Хмельницьке шосе)

23 серпня о 9.00 годині, напередодні святкування Дня Незалежності України, у День Прапора відбудеться урочисте підняття прапора на майдані Незалежності.

Пізніше, о 12.00 годині на Європейській площі відбудеться загальнодержавна хвилина мовчання за загиблими в АТО та відкриття мультимедійної Стели Пам’яті із фотографіями вінничан, що загинули на Донбасі та інформацією про них та пам’яті Небесної сотні.

24 серпня на майдані Незалежності всі бажаючі зможуть долучитися до Всеукраїнської акції “Виконання гімну держави”

Вже традицією у День Незалежності стали Фестивалі народної творчості та сучасного українського мистецтва «Скарби Поділля» та «Подільська пектораль» на майдані Незалежності.

25 серпня о 10.00 заплановано урочисте вручення паспортів вінничанам, яким на День Незалежності виповниться 16 років. Таких людей наразі є 11.

А о 19:00 - благодійний концерт присвячений Дню незалежності України за участю колективів ромської спільноти (у Будинку офіцерів)

Також не забудьте підтримати громадську Акцію Пам’яті - хвилина мовчання 24 серпня о 14.00 годині, деталі читайте тут

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці