Життя Вінниці як воно є...
Середа, 27 січня 2021

"Брати Шумахери" з "95 кварталу" у Вінниці з концертом

Кількість учасників:  0

Зірки гумору "Брати Шумахери" з екранів телевізорів їдуть до Вінниці з концертом «100 хвилин гумору» авторів і резидентів «Вечірнього Кварталу» 23 вересня о 19.00 у Будинку офіцерів.

Найкраща фабрика гумору в Україні Студія Квартал 95 обіція вечір повний гумору та сміху. 

"Брати Шумахери" зробили свій внесок повсюду, де є гумор: Вища Ліга КВН, Comedy club, телешоу «Вечірній Квартал», «Бійцівський клуб», «Вечірній Київ», «Що? Де? Коли?», український «Брейн ринг», новорічний фільм «1+1 вдома» - де б вони не з’явилися, це обіцяє успіх.
Вони не втомлюються створювати жарти, які стають культовими та живуть десятиліттями. Вони працюють з каламбурами та грою слів. Їх виступи б’ють рекорди переглядів у Youtube: «Янукович і шахи», «Тітушки», «Задорнов у американському ресторані», «Кум здає сепаратиста», «8 березня у звичайній родині або Основи сімейної економії», «Хірург Залдостанов і польський кордон», «Петенька», пародія на шоу «Зважені та щасливі».

«Брати Шумахери» - це унікальний дует гумору і сатири, реприз і каламбурів, пародій і мініатюр. Девіз групи: «Всіх каламбурів не перекаламбуриш, не перевикаламбуриш».

Гумористи готують справжне свято для Вінничан. Приходьте на концерт «Братів Шумахерів», 23 вересня о 19.00 в Будинок офіцерів, та насолодіться блискучими пародіями та естрадними мініатюрами.

Квитки на вінницький концерт «Братів Шумахерів» вже у продажу!
Вартість - від 50 до 150 гривень.
Придбати квитки можна в касах Будинку офіцерів і театру ім. Садовського, в турсервісі на Козицького, за телефоном безкоштовної доставки: (0432)57-55-55 та на сайті karabas.com

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці