Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 01 грудня 2020

Безкоштовна вистава тіней від театру "Лішень"

Кількість учасників:  0

11 вересня о 18:00 ви матимете можливість безкоштовно відвідати лялькову виставу театру тіней, яку даватиме для вінничан чеський театр "Лішень".

Вистава називається «Савітрі», та створена за мотивами древнього індійського міфологічного оповідання. Чеський театр, що гратиме цю виставу, побував з нею вже у всіх країнах Євросоюзу, ця вистава гралась понад 500 разів. Спектакль супроводжується автентичною живою музикою, яка створює старовинну індійську атмосферу. Лялькова вистава тіней розповідає глядачам про любов і силу, що перемагають лиху долю.

Про театр:

Театр «Лішень» виник в одному з будинків міста Брно, коли у 1998 році в ньому оселились двоє його засновників – Павла Домбровська та Лудєк Вемола. Відтоді трупа експериментує з різними театральними формами: під час вистав використовує маріонетки, ляльки, маски, звукові ефекти, тощо. Трупа представляє традиційну театральну техніку у новаторській формі.

Режисер спектаклю «Савітрі»: Павла Домбровська. Ляльки: Ева Красенська, Мартін Ондруш. Сцена: Яна Францова. Музика: Лудєк Вемола. Технічні питання щодо ляльок і світла: Лудєк Вемола. Актори: Лудєк Вемола, Павла Домбровська, Томаш Павчік, Ірена Мошткова.

Безкоштовні запрошення можна отримати у кінотеатрі «Родина» за телефоном: 670-724.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці