Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 23 листопада 2020

Вахтанг Кікабідзе у Вінниці з концертом

Кількість учасників:  0

Відомий та талановитий грузинський співак Вахтанг Кікабідзе з грандіозним концертом вперше виступить у Вінниці 1 жовтня у театрі ім. Садовського.

Він став всесоюзно відомий після виходу фільму "Міміно" - багато жінок ули закохані у секс-символа тієї епохи, Вахтанга Кікабідзе. 

1 жовтня о 19.00 у театрі імені Садовського Вахтанг Кікабідзе представить вінничанам свою відому програму «Мої роки - моє багатство», яка присвячена 75-річчю співака, до якої входять хіти, які люблять усі шанувальники співака: «Чито гврито», «Мои года - мое богатство», «Проводы любви», «Я жизнь не тороплю», «Вот и весь разговор», «Песня о Тбилиси» та багато інших.

Сам  Вахтанг багато подорожує, багато виступає. Це не перше його відвідування України, але преший раз у Вінниці з концертом. Співак підтримує Україну, захоплюється українським духом та хоче підтримати у цей важкий час українців хоча б так, концертом. Команда Вахтанга Кікабідзе розповідає, що це чудова людина, з якою легко працювати.

Не пропустіть концерт Вахтанга Кікабідзе, який 1 жовтня о 19.00 пройде в театрі імені Садовського, стане незабутньою, знаковою подією для Вінниці і вінничан!

Квитки на концерт уже в продажі!
Придбати квитки можна в касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, турсервісі на Козицького і за телефоном : (0432)57-55-55.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці