Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

На ставці Гітлера Вервольф оживуть бої Другої світової

Кількість учасників:  0

19-20 вересня під Вінницею на ставці Вервольф пройде військово-історичний фестиваль, який присвячений подіям Другої Світової Війни. 

Вінничани отримають унікальну можливість побачити побут та різні предмети з таборів УПА, Червоної армії, Румунії та німецького Вермахту. Ви зможете повністю перенестись у XX століття.

19 вересня відбудеться реконструкція боїв Другої Світової, на яку з’їдуться учасники-реконструктори з усієї країни. Усе буде максимально автентично - зброя, одяг, устаткування. У реконструкції братимуть участь понад 100 учасників.

Солдати використовуватимуть навіть посуд тих часів та старовинну радіостанцію, гармати. Це справжній музей, який можна прожити. 

Глядачі зможуть розважитись, спостерігаючи за футбольним матчем тих часів - гравці будуть одягнуті у майки та взуття часів СРСР. Дружня та весела атмосфера гарантована! Матч відбудеться о 15.00 годині.

На другий день фестивалю, 20 вересня, заплановано також багато цікавого. 
О 13.00 годині на ставці Вервольф почнуться справжні бої  - у сутичках зійдуться німці, Червона армія та бійці УПА. І усе це зі зброєю та екіпіруванням та не виходячи із ролі. 

Не пропустіть це фантастичне, історичне видовище!

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці