Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 26 листопада 2020

Ансамбль танцю Павла Вірського з концертом у Вінниці

Кількість учасників:  0

Їм аплодував весь світ! Аншлагами зустрічали понад 80 країн світу, а серед мільярдів шанувальників - перші королівські особи. Князь Монако Альберт надсилав за артистами славетного ансамблю імені Вірського літак, щоб українські артисти встигли виступити на церемонії відкриття турніру з великого тенісу, а королева Великобританії Єлизавета II настільки була вражена побаченим на концерті, що запросила усіх 100 учасників ансамблю на званий сніданок у Букінгемський палац.

Артисти Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського називають себе "душою України"

Вони отримали визнання публіки та захоплення фанатів далеко за межами України та від високопоставлених шанувальників - князь Монако Альберт, королева Великобританії Єлизавета ІІ та інші.  

Танцюристи дійсно вражають своєю майстерністю, бо танцем вони показують цілі історії. Вони є чимось набагато більшим, ніж фольклорний ансамбль. Незаперечними є і небачена підготовка та талант танцюристів. 

«Якщо ви хочете дізнатися про історію України і зрозуміти душу і серце цієї країни, то приходьте на концерт ансамблю ім. Вірського, і ви самі все зрозумієте», - відзначає New York Times.

Присвячений 110 річчю засновника легендарного колективу Павла Вірського гастрольний тур почнеться у жовтні. 

Зі святковим концертом ансамбль імені Вірського приїде і у Вінницю. Незабутній концерт пройде 12 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів.

На вас чекають 2 години насолоди феєрією танцю, фантастичні хореографічні постановки, та прониклива українська музика. Всі артисти ансамблю не просто майстри-танцюристи найвищого класу, а ще й справжні красені і красуні, чия врода захоплює усіх глядачів. Не менше захвату викликає і розмаїття розкішних костюмів, яким у ансамблі приділяється особлива увага.

Під час концерту окрім нових постановок вінничани та гості міста побачать всі найкращі шедеври, створені Павлом Вірським - великим митцем, якого поважають у всьому світу.

Ансамбль існує вже 78 років, та за цей час ансамбль Вірського відвідав з гастролями близько 80 країн світу,і по 20-30 разів у кожній. Ансамбль показує яка насправді багата на таланти та красу українська земля, бо усі світові видання незаперечно називають ансамбль Вірського найкращим танцювальним колективом у світі!

12 жовтня о 19.00 у Будинку офіцерів на концерті славетного Національного ансамблю танцю України імені Павла Вірського у захваті будуть всі вінничани та гості міста!

Вартість квитків - 50-200 гривень.
Квитки можна придбати в касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, турсервісі на Козицького і за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55.

Гопак у виконанні Ансамблю Вірського: 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці