Життя Вінниці як воно є...
Середа, 27 січня 2021

Манхеттенський Фестиваль короткометражних фільмів

Кількість учасників:  0

Наймасштабніший у світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів кожен рік приймає заявки від режисерів по всьому світу і 10 фіналістів визначаються у вересні на протязі тижня численною аудиторією.

Як вже склалося роками, в Україні Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів представляє компанія "Артхаус Трафік". У 2015 році українці вже в 9-й раз зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки року.

Цьогорічний Манхеттенський кінофестиваль проходитиме в 300 містах і збере понад 100 000 критиків короткого метра. Кожен з глядачів може побути членом міжнародного журі і взяти участь у виборі найкращої короткометражки 2015 року.

В 2015 році на фестивалі було розглянуто 678 заявок з 52 країн.

До десяти фіналістів увійшли по дві картини з Німеччини та Франції, фільми із США, Туреччини, Чилі, а також спільні продукції Швейцарії та Німеччини, Фінляндії та Данії, Косово і Великобританії.

Серед фіналістів цього року - сіквел фільму-переможця Манхеттенського кінофестивалю 2014 року "Повний вперед, носоріг!", кінострічка "Все скінчено" про пару, яка складає список завдань, мріючи додати життю гострих відчуттів. "Тато в мамі" - британська міні-комедія про двох цікавих дівчаток, які застали батьків у пікантній ситуації, - фестивальний хіт, показаний на 100 міжнародних кінофорумах і завоювавший 30 нагород. Зворушливу історію про двох пенсіонерів що закохані розповість німецька стрічка "До зустрічі!". Дитяча дружба пройде випробування війною в драматичній стрічці "Шок" спільного виробництва Великобританії та Косово.

Анімаційні конкурсні стрічки - чилійська "Ведмежа історія" від імені бувалого іграшкового ведмедика, і "Клаптик", що піднімає глобальні питання за допомогою кахлю на стіні. Крім того, на фестивалі покажуть фільми "Самотній шлях" (США), "Слухай" (Данія, Фінляндія), "Захід" (Туреччина) і "З неба на землю" (Франція).

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці