Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Комедія для дорослих "Чи є SEX після ЗАГСу ?"

Кількість учасників:  2

Скандально відомий Київський театр імпровізації «Чорний Квадрат», який підтримує статус улюбленого театру столичної богеми та найдохіднішого театру України, знову приїжджає до Вінниці! На цей раз театр представляє свою виставу-хіт, відверту та іскрометну комедію «Чи є SEX після ЗАГСу?».

Під час перегляду вистави 30 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів готуйтеся до відвертих одкровень, дотепних жартів та любовних діалогів, які потім можна цитувати. І ще один позитивний момент : після перегляду вистав театру «Чорного Квадрату» сексуальне життя глядачів обов’язково зміниться, і обов’язково на краще!

"Чи є SEX після ЗАГСу?" - є виставою з проекту "До і Після сексу", що підкорив вподобання столичної публіки і театралів по всій Україні. У виставі на вас чекають захоплюючі історії декількох пар про любов, про конфлікт інтересів, про чудові починання та про зруйновані очікування, про новий погляд на самих себе, про різні погляди на виховання дітей, про те як відстоювати інтереси найближчої тобі людини. Про обох, чоловіків і жінок. І, звичайно ж, про секс.

Усі питання які хвилюють кожного, оствітлені у виставі лгко, невимушено та цікаво. 

  • Про що варто домовитися до весілля?
  • Чи варто знати: "Скільки у тебе було до мене"?
  • Чи можна маніпулювати за допомогою сексу?
  • Чи потрібне сексуальне виховання дітей? А якщо твоя дитина зіштовхнулася з проблемою відсутності знань і вмінь у першу шлюбну ніч?
  • Чи добре залишатися самим собою у будь-яких ситуаціях? А якщо це призводить до бійки на весіллі дочки?
  • Чи можна повернути пристрасть у довготривалі стосунки?

Невимушена гра акторів, які імпровізують та спілкуються з глядачами захопить глядачів. 

Неординарний підхід, скандальні теми ПРО ЦЕ та вміння захоплювати увагу глядачів з першої ж секунди вистави і утримувати її до кінця - це головні принципи театру «Чорний Квадрат», якому трупа ніколи не зраджує. Театр заслуженно називають незрівнянним. 

Вартість квитків - 50-150 гривень. 
Квитки вже можна придбати на сайті gastroli.ua, а також у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, в турсервісі на Козицького або за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432) 57-55-55.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці