Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Гурт "MadHats" з концертом у Вінниці

Кількість учасників:  0

Легендарний гурт "MadHats" з концертом у Вінниці 23 листопада з сольним концертом в рамках свого великого всеукраїнського туру по 20 містам України!

23 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів на вас чекає справжній рок-н-рол, та шалене, драйвове несамовите шоу з улюбленими хітами та піснями з нового, нещодавно випущеного альбому «8».

Гурт був створений 24 роки тому, у 1991 році, та вже давно полюбився не лише в Україні, а й у Європі, США та Канаді. 

«MadHeads» - це яскравий рок-вокал поєднані з віртуозним володінням гітарою, запальний драйв із невиправним романтизмом!

«MadHeads» завжди радують своїх прихильників експериментами у найрізноманітніших жанрах - чистий рок-н-рол, у стилі ска, панку, етно-року, рокабіллі, реггі.

Новий альбом гурту «MadHeads» «8», порадує фанатів ще більшим різномаїттям, у ньому аж 17 пісень!

 «MadHeads» це маніфест життелюбству та позитиву, вони висміюють тих, хто кричить що «всьому кінець». Символом нової платівки став «Magic 8 Ball», тому що музика - це магія! А для гурту це ще й новий концертний сезон. 

Силу потужного рок-н-рольного драйву та позитивної енергії колектива «MadHeads» вінничани та гості міста зможуть сповна відчути на концерті у Будинку офіцерів 23 листопада о 19.00.

Квитки на сайті http://bilet.vn.ua/, а також у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського.

Безкоштовна доставка квитків за телефоном: (0432)57-55-55.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці