Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 03 грудня 2020

Театр Маски-Шоу з програмою "Маски в кубі"

Кількість учасників:  0

Ваша улюблена комік-трупа «Маски-Шоу» святкує своє 30-річчя та їде до Вінниці 7 листопада о 19.00 в Будинок офіцерів за сміхом і задоволенням!

Георгій Делієв, Борис Барський, Наталя Бузько, Олександр Постоленко, Ігор Малахов, Михайло Волошин та інші зірки всім відомого телепроекту «Маски-Шоу» чекають усіх, хто цінує витончений гумор та цікаве шоу. 

За 30 років на сцені «Маски» не просто «підірвали» телебачення 90-х проектом «Маски-Шоу», яке було улюбленим для глядачів усіх вікових категорій, але й стали справжніми королями сучасної клоунади. Група продовжила успішно гастролювати по всьому світу, створювати нові «живі виступи» і розвиватися, як театр клоунади. Кожен рік «Маски» дивують публіку новою прем'єрою та у одеському «Будинку клоунів» презентує все нові вражаючі вистави, які одразу стають хітами.

Шоу «Маски в кубі» - це один з таких шедеврів, який глядачі назвали «непередбаченою провокацією і сміливим викликом щоденності». Це комедія без слів про перетворення фантазії в реальність і реальності у фантазію. Тут дорослі стають дітьми, а все серйозне – абсурдом. Смішні до запаморочення сцени змінюються гарними філософськими образами й несподіваними трюками. Безперервна дія, подібно до сновидіння, веде глядача від скетчу до скетчу.

- Основна ідея вистави в тому, що всі хочуть одержати свободу, — говорить режисер вистави, народний артист України Георгій Делієв. - Але як правило, ми стаємо рабами своїх же стереотипів. «Маски в кубі» руйнує усі кордони сприйняття, кожний може побачити тут щось своє і про себе, наше завдання створювати таке, що в принципі неможливо пояснити словами.

Абсолютно усе - номери, трюки, декорації та ідеї нове у цьому шоу. На особливому місці у шоу улюблені глядацькі пантоміми «Масок»: культовий «Вокальний дует Мана-мана-тинч-тинч-титирим», який уперше з'явився на телебаченні у 1985 році, драматичний «Танець помираючого лебедя» і досить еротичний «Танець самовара й чашок» із серіалу «Маски в опері».

Завдяки «Маски-Шоу» 7 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів лунатиме сміх та гарний настрій. 

Не пропустіть можливість побачити цих майстрів клоунади не на екрані телевізора, а на сцені, вживу, бо цю атмосферу можна відчути на повну лише у театрі та відчути енергію, яку посилають глядачам актори. 

Квитки на «Маски-Шоу» вже у продажу. Вартість - 50-240 гривень.
Квитки можна придбати на сайті gastroli.ua, а також у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, в турсервісі на Козицького або за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432) 57-55-55.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці