Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Кінофестиваль екстремально-короткого кіно "100 фільмів за 100 хвилин 2015"

Кількість учасників:  0

Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно "100 фільмів за 100 хвилин 2015" пройде в Україні вже вчетверте. 

"100 фільмів за 100 хвилин 2015" - це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами або рекламою). Це повноцінні фільми, що апелюють до глядачів та розповідають абсолюно різні історії, які, здається, неможливо вмістити в одну хвилину, тим самим ще раз підтверджуючи вислів «краткость - сестра таланта». Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно тільки з одним обмеженням - однохвилинний хронометраж.

В цьому році на глядачів чекає цілий ешелон відомих кинематографістів, що посвятили себе щохвилинному жанру. Це, наприклад, Дон Херцвальт, живий класик американської анімації, людина, чиє ім’я The New York Times внесла в перелік найкращих аніматорів усіх часів, а також багаточисленні номінанти на премію «Оскар» серед короткого метру, на зразок  британського аніматора Імона Даффі, та ще деяких постійних резидентів важливих світових кінофорумів. Не оминаємо ми й українських художників, роботи яких складають близько 10% від  загальної програми. А глядачі традиційно будуть вибирати найкращих серед українських та іноземних фільмів. 

Крім того, нагадаємо, що проект з самого початку створення це експеримент, насамперед експеримент над собою. Гарантувати, що після перегляду вас можна буде назвати «нормальними», не зможе ніхто! Але якщо у вас недостатньо часу для ста, десяти або навіть одного фільма, якщо півторагодинна мелодрама на ультрам’яких кріслах відкриває вам двері у королівство Морфея - знайте, ця подія для вас!

Детальна програма фестивалю, список міст та інша інформація за посиланням: 100films.kisff.org.

Фестиваль відбудеться з 30 жовтня по 5 листопада, о 16.00 та о 18.00 годині

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці