Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 01 грудня 2020

Тренінг «Як створити партнерські стосунки в парі?»

Кількість учасників:  0

Бути у парі це те, чого бажає кожна людина. Але відносини не завжди складаються так, як би вам цього хотілось. Любов не вирішує усі проблеми, але вона допомагає їх перемагати. Дуже складно вирішити спірні питання, коли сам насправді не знаєш чого хочеш та як цього досягнути, вже не кажучи, як донести це до свого партнера. 
Відносини у парі є життєвою потребою. Ставлення одне до одного у відносинах, з людиною яка є пристрастю, ніжністю, другом, помічником, та  и нежностью, и другом, и помощником, та опорою у важку хвилину та під час хвороби. Це та людина, на яку хочеться та можна покластися, та яку хочеться оберігати та кохати, піклуватися та слухати, допомагати та підтримувати. Це людина з якою ви повинні відчувати щастя у будь-яких обставинах, у будь-якій ситуації.
Дуже часто невдоволеність у сімейному житті негативно впливає на інші сфери буття - люди втрачають оптимізм, не цікавляться розвагами та соціальним спілкуванням, приходить депрессія.
Це той випадок коли можна скористатися допомогою психологів для того, щоб краще зрозуміти себе та партнера. 

Приходьте на тренінг Как создать партнерские отношения в паре? (Як створити партнерські відносини у парі) який відбудеться 20 червня з 11 до 18 години. 

Деталі тут 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці