Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

Соня Сотник та гурт "Йо-гурт" з концертом у Вінниці

Кількість учасників:  0

Відома жінка Українського радіо, яка вже 6 років працює на Radio ROKS та веде разом з Сергієм Кузіним популярне ранкове шоу «Камтугеза»  приїжджає до Вінниці з концертом. 

Вона не тільки жартує на радіо, вона ще й співає! Своїм першим концертом вона викликала бурю відгуків та аплодисментів - це був аншлаг.

Соня Сотник - це унікальна українська рок-діва, яка поєднує енергійний рок із манливим блюзом, красивий класичний шансон із тонкою жіночою лірикою, сміливо співає про любов, стосунки та деякі делікатні жіночі теми. Найвідоміші її пісні «Мой гинеколог Наташа», «Боже, храни Королеву», «5 размер», «Любовь должна быть», «Разная», «Мужчина среднего звена», «Не плачь», «Василий» вже знайшли своїх шанувальників та полюбилися багатьом.

Соня підкорює своєю щирістю... та збирає зали по всій Україні. 

Вона представить свою сольну програму "Сонник" у Вінниці 6 грудня у театрі ім. Садовського. 

Кожен концерт Соні Сотник - це дійсно вистава. Вона перемішує реальність та вигадки, може розмістити на сцені театр тіней або 60 людей масовки у кращих традиціях Бродвею. Вона може змінювати декорації і статистів, але незмінним залишиться її щирість і приголомшливі музиканти із гурту «Йо-Гурт», з якими Соня Сотник дружить вже більше 15 років.

Всі разом 6 грудня о 19.00 вони чекатимуть вас у театрі імені Садовського, аби наповнити Вінницю своєю невичерпною енергією і неординарністю, аби зігріти вас чудовою музикою та піснями.

«Сонник» Соні Сотник - це концерт, який ви гарантовано запам’ятаєте назавжди!

Квитки у касах театру імені Садовського, Будинку офіцерів, на сайті http://bilet.vn.ua/.
Вартість - 80-300 гривень.

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці