Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 23 листопада 2020

Международный Чемпионат по фигурному катанию Vinnitsa Trophy-2015

Кількість учасників:  0

С 26 по 28 листопада на Льодовій арені ТРЦ «Мегамолл» відбудеться третій міжнародний турнір з фігурного катання Vinnitsa Trophy-2015.

Урочисте відкриття - 26 листопада о 17.00. Також відбудеться гала-шоу, на якому учасники змагань представлять глядачам свої номери з фігурного катання.

27-28 листопада на протязі дня будуть проходити змагання, де участники будуть боротися за звання найкращих.

Змагання проводить Продюсерский центр ICE SYMPHONY (Днепропетровсmк) при підтримці Вінницкого міського спорткомітету та ТРЦ «Мегамолл».

На цей раз Льодова Арена зустріне біля 270 спортсменів з 10 країн: Австрія, Україна, Беларусія, Індія, Ірландія, Казахстан, Ліван, Філіппіни, Франція та Японія.

Вхід для всіх глядачів - Вільний

Розклад змагань:

26.11.2015г.

17.00 - Урочисте відкриття ( парад учасників, гала-шоу)

27.11.2015г.      

10.30-11.10 - Basic Novice B, girls, FP

11.10-12.00  - Chicks A, girls, FP

12.00-13.15 - Basic Novice A, girls , FP

13.15-13.50 - Cubs A, girls, FP

13.50-14.25 - Basic Novice B, boys, FP

14.25-15.00 - Урочисте нагородження на льоду

15.30-15.55 - Advanced Novice LADIES, SP

15.55-16.15  - Маsters LADIES, FP

16.15-19.15 - Bronze, girls,   FP (kl.1, kl.2, kl.3, kl.4)

19.20-20.00 - Урочисте нагородження на льоду

20.00-20.20 - Груповий танок, Вінниця

20.20-20.40 - Груповий танок, Богуслав

 

28.11.2015г.

10.10-10.45 - Advanced Novice, LADIES, FP

10.45-11.43 - Beginners, girls, boys,  FP

11.43-13.43 - Pre-Bronze   (boys,  2002-2004 girls,  2006-2007 girls,  2008 girls,    2009-2011 girls) FP

13.43-14.10 - Duet, FP Adult (Gold,   Bronze), LADIES, FP

14.15-15.00 - Урочисте нагородження на льоду

15.00-15.20 - Груповий танок, Київ

15.20-15.40 - Груповий танок «Бешкетники-1», Харків

15.40-16.00 - Груповий танок «Бешкетники-2», Харків

16.20-16.46 - Artistic-1, girls, FP, Artistic-2, girls,   FP

16.46-18.24 - Silver (boys,  2006-2008 girls,  2005-2003 girls) FP

18.24-19.24 - Gold, girls, FP (kl.3, kl.4)

19.24-19.54 - Груповий танок

20.00-20.30 - Урочисте нагородження на льоду

Увага: розклад може бути змінений.

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці