Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 26 листопада 2020

Легендарний Мішель Легран у Вінниці

Кількість учасників:  0

Легендарний композитор сучасності, живий класик що отримав три "Оскари", п’ять "Греммі", "Золотий глобус", "Сезар" та інших нагород - Мішель Легран дає концерт у Вінниці. 

«Шербургские зонтики», «Мужчина и женщина», «Девушки из Рошфора», «Лето 42-го», «Никогда не говори «никогда», «Афера Томаса Крауна», «Обратная сторона полуночи», «Казанова» - саме цей французький маестро написав музику до цих та багатьох інших фільмів.

Цей піаність, диригент та композитор випустив більше 100 альбомів та написав безліч мюзиклів та співпрацював з найвидатнішими артистами 20 та 21 століть : Едіт Піаф, Шарль Азнавур, Френк Сінатра, Рей Чарльз, Елла Фіцджеральд, Стіві Уандер, Моріс Шевальє, Майлз Девіс, Лайза Мінеллі, Катрін Деньов, Барбара Стрейзанд, Стінг та інші. 

Сьогодні Мішелю Леграну вже 83 роки. Але він, як і раніше, дуже багато гастролює і продовжує писати музику, він повний творчих планів та ідей.

 Мішель Легран виступить у супроводі симфонічного оркестру. У програмі - вся жанрова палітра творчості Маестро: кіномузика, джазові композиції, колоритний французький шансон, фрагменти з мюзиклів, і нарешті, експериментальна музика.  Глядачів чекає справжній парад музичних шедеврів, приправлений безмежним талантом Маестро!

Концерт відбудеться 13 грудня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського.

Замовляйте квитки заздалегіть!

Купуйте квитки вже зараз у касах театру імені Садовського, Будинку офіцерів, на сайті http://bilet.vn.ua/.

Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку міста за телефоном: (0432)57-55-55.
 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці