Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 28 січня 2021

Сергій Притула з "Вар’яти шоу" знову у Вінниці

Кількість учасників:  0

30 травня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського Сергій Притула і його друзяки з "Вар’яти Шоу" подарують вінничанам і всім гостям міста свою абсолютно нову концертну програму.

"Вар’яти Шоу" - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки. За п’ять років існування «Вар’яти Шоу» всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку! 

"Вар’яти" вже були у Вінниці та після приголомшливого успіху пообіцяли повернутися з новою програмою. І тепер, як і було обіцяно, нову порцію найвеселіших жартів, мініатюр, гумористичних пісень і монологів улюблених «вар’ятів» вінничани отримають у якості новорічного подарунка!

Концерт "Вар’яти Шоу" пройде 30 травня у театрі імені Садовського, щоби найкращий настрій і позитив ні на мить не покидали вінничан у Новому році.

"Вар’яти Шоу" - це гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю! Тут ви не почуєте політики і нецензурщини, майже всі жарти взяті з життя, з тих кумедних ситуацій, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках. І саме тому, що близькі кожному, вони одразу знаходять шлях до серця всіх глядачів. 

"Вар’яти Шоу" - це дві години безперервного мегавеселого настрою, шалена енергетика і суцільний позитив!Порадуйте своїх близьких таким новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

30 травня о 19.00 у театрі імені Садовського Сергій Притула і "Вар’яти Шоу" будуть чекати на вас!

Квитки на концерт можна придбати у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті http://bilet.vn.ua/. 
І не забувайте про безкоштовну доставку квитків.  Лише подзвоніть за телефоном (0432)57-55-55 - і обраний квиточок кур’єр абсолютно безкоштовно доставить вам у будь-яку точку міста!

Вартість квитків - 150-550 гривень.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці