Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 19 січня 2021

Велопарад Дідоморозів у Вінниці

Кількість учасників:  0


2 січня у Вінниці відбудеться велопарад Дідоморозів 2016.

Учасники велопараду збиратимуться на майдані Незалежності з 12.00. Заїзд почнеться о 12.30.

У рамках велозабігу відбудеться нагородження у номінаціях «Велодідомороз» та «Велоснігурка». Це вже шостий поспіль рік у Вінниці проходять велопаради Дідоморозів. Це велосипедний парад-маскарад вулицями міста, кожен учасник мусить мати хоча б 1 аксесуар Діда Мороза або Снігуроньки,- це наприклад борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Учасники завітають на Різдвяний ярмарок, центральну ялинку міста та проїдуться вулицями міста. Маршрут велопараду: Пирогова - Келецька - вул.600-річчя - Хмельницьке шосе. Фініш – біля головної ялинки міста  (ЦПКіВ ім.Горького)

На фініші всі учасники зможуть взяти участь у конкурсі та отримати новорічний подарунок в номінаціях: Велодідомороз, Велоснігурка, Новорічний Олень та Навколоноворічний креатив (сніжинки, зайчики, білочки тощо). Окрім того відбудеться нагородження переможців VinveloChallenges 2015.
Захід відбудеться за будь-яких погодних умов. Організатори наголошують, що для безпеки під час заходу учасникам варто, по-бажанню, одягнути шолом.

Організатор заходу – ГО «Вінниця мобільна», ініціативна група Критична маса Вінниця, веломагазини міста, за підтримки Вінницької міської ради. 
 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці