Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 19 січня 2021

Виставка «Пекельний аеропорт»

Кількість учасників:  0

22  червня  до  Вінниці  прибула  унікальна  в своєму роді виставка фотографій, що розповідає історію захисту Донецького аеропорту. Її автор – журналіст «Los Angeles Times»  Сергій Лойко.

Сергій Лойко це єдиний репортер, кілька днів провів в оточеному терористами аеропорту в жовтні 2014 року. Все що він бачив він фотографував. Ось так і з’явилася серія світлин про життя наших бійців у оточенні. Авторська  виставка  С.Лойка  “Пекельний  Аеропорт” була представлена вперше 25 лютого 2015 року у Харкові. На відкритті були присутні “кіборги” Рахман, Танас, “Байкал” та сам автор виставки.

Після того почався тур виставки містами України.

На виставці ви зможете переглянути історичні світлини, взяти участь у благодіному аукціоні, кошти якого підуть на лікування бійців та зустрітися з учасниками цих трагічних подій.

Історична пам'ятка про Донецький аеропорт.

Бої за Донецький аеропорт почалися 26 травня  2014  року. Це було протистояння  між  українськими  силовиками  та  терористичними  збройними угрупуваннями  самопроголошеної  Донецької  народної  республіки. Терористи намагались будь якою ціною отримати контроль над летовищем Донецького міжнародного аеропорту, що мав  стратегічне  значення.  Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні, та в результаті численних боїв вони були зруйновані. Наразі українська армія та добровольці тримають оборону  інших  об’єктів аеропорту,  а  також контролюють навколишні території. За обороною аеропорту стежили мільйони, було відбито 15  потужних  атак ворога, щонайменше 200  героїв залишилися там назавжди і не повернулись додому. Саме там народилась легенда про «кіборгів» - такою нам запам’ятається оборона Донецького аеропорту. Такою вона увійде в історію.

Пам’ятаймо  наших  героїв!  Пам’ятаймо  тих, хто пожертвував своїм життям заради Батьківщини!

29 червня о 17.00 розпочнеться благодійний аукціон представлених на виставці фото!

Виставка триватиме з 22 червня до 29 червня. Час: з 10:00 до 19:00

Місце знаходження : ІНТЕРШИК, АРТ-ГАЛЕРЕЯ вулиця Архітектора Артинова, 12

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці