Життя Вінниці як воно є...
Четвер, 26 листопада 2020

Симфонічний оркестр "Resonance" з рок - концертом у Вінниці

Кількість учасників:  0

Відомі рок-хіти та шалений драйв, але цього разу все це у виконанні скрипок, альтів, віолончелей, контрабаса і барабанів!

Спеціально для всіх, хто понад усе любить рок-музику і нові відчуття, 6 лютого о 19.00 у Вінницькому академічному театрі імені Садовського відбудеться концерт «РОК-ХІТИ» камерної групи симфонічного оркестру«Resonance».

Висока майстерність виконання та золоті хіти світової рок-музики, створеної найталановитішими людьми планети! Гарантуємо: навіть ті, хто байдужі до року, не залишаться байдужими. 

Віртуозні музиканти виконуватимуть улюблені хіти «Metallica» і «OneRepublic», Ozzy Osbourne і «Queen», Земфіри і гурту «Акваріум», «Placebo» і Marilyn Manson, «Coldplay» і «30 Seconds to Mars», «Кіно» і «Аукціону», «R.E.M.» і «Linkin Park», «System of a Down» і «Aerosmith», Bob Dylan і «Rammstein», «No Doubt» та Elvis Presley, Robbie Williams та багатьох інших. 

Купуйте квитки на концерт «РОК-ХІТИ» у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті http://bilet.vn.ua/ та за телефоном безкоштовної доставки квитків: (0432)57-55-55.

Вінничани почують нову концертну програму «Green tour», яку оркестр виконає 6 лютого у театрі. Цей концерт подарує вам новий погляд на культові рок-хіти та відкине усі шаблони. "Resonance" грає так відчайдушно і чесно, чисто і сильно. 

Завдяки багатству скрипок, шляхетності альтів, шарму віолончелей, могутності контрабаса й рок-н-рольній свободі барабанів сяйво геніальної рок-музики у виконанні «Resonance» стає ще більш відкритим, насиченим і барвистим! 

Організатор вінницького концерту «РОК-ХІТИ» камерної групи симфонічного оркестру «Resonance» - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці