Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Galitsyna Visual Art Show у Вінниці

Кількість учасників:  0

"Galitsyna Visual Art Show" з програмою "Кохання врятує світ" у Вінниці 14 лютого, у день всіх закоханих. 

Це грандіозне візуальне шоу від "Galitsyna Visual Art Show" підкорило серця мільйонів глядачів у 32 країнах світу. Виступи артистів проходили на одній сцені з Томасом Андерсом, Боні М, сином Луї Армстронга, Світланою Лободою, Скрябіним, Іриною Білик та іншими виконавцями. Їхніми номерами захоплювались президенти України, Польщі, Словакії, Казахстану, емір Катару, шейх Дубаї та інші відомі особистості.

 Концертна програма «Кохання врятує світ» від «Galitsyna Visual Art Show» - це вистава, що змінить вашу уяву про сучасне мистецтво. Це гармонійне поєднання магії театру, сучасних технологій та унікальних номерів, що створить неповторне відчуття повного занурення у дійство. Під час вистави глядачі побачать унікальні за жанрами номери, серед яких: танцюючий художник, пісочна анімація, малювання світлом, водна анімація, складені картини та інші. 

У номерах виступають лише артисти «Galitsyna Visual Art Show» а також засновниця "Galitsyna Visual Art Show" Тетяна Галіцина. "Galitsyna Visual Art Show"- це найкраща Visual Art Show студія в Європі. Тетяна Галіцина - переможниця шоу «Польща має талант-2013», одна з п’ятірки найкращих світових майстрів малювання піском. Також мз нею виступатиме і пан Vlodyr, єдиний у світі художник, що протягом декількох хвилин створює картини в унікальній техніці «Split & Join Show» в режимі Live Art та один із небагатьох митців світу, що працюють у жанрі Magical Speed Painting Show та Light Art Show.

 Унікальна шоу-програма «Кохання врятує світ» – це та подія, яку ви обов’язково повинні побачити. 

"Galitsyna Visual Art Show" з програмою "Кохання врятує світ" відбудеться 14 лютого у Будинку Офіцерів о 18.00 годині. Квитки вже у продажу. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці