Життя Вінниці як воно є...
Середа, 02 грудня 2020

Третій літературний батл у Вінниці

Кількість учасників:  0

Третє літературне змагання "Універ-Батл" відбудеться у Вінниці.

Наших треба знати. Ми перечитуєми класиків або купуємо книжки модних сучасних авторів, та навіть не здогадуємось що поряд з нами живуть люди, які так само талановиті, а може ще більше! Вони пишуть ліричні вірші та влучну прозу. Але вони не мають змоги друкуватись у видавництвах та рекламувати себе та свій талант. Тому приходьте на лутературний батл та послухайте, що мають сказати вінницькі поети та письменники, і можливо, ви знайдете свого нового улюбленого творця слів.

Вінницький Універмаг, МГО "Angry Nation", Громадська Ініціатива "Вінницький Дім Поета" та книгарня "БУКВА" влаштовують змагання між поетами під назвою "Універ-Батл".

Молоді літератори представлять на ознайомлення свої твори, та послухають ваші. 

Правила Батлу:

1. Перед входом учасники вносять по 20 грн у благодійний фонд головного призу.

2. Глядачі у залі будуть голосувати за переможця.

3. Кожен хто прийшов, (не обов'язково учасник батлу) має можливість прийняти участь у вільному мікрофоні, де він має представитись та зачитати один свй твір (до 3 хвилин), який не буде брати участь у батлі.

4. Після вільного мікрофону, почнеться 1 тур змагань. Виходить двоє поетів, і кожний зачитує свій твір (до 3 хвилин). Коли поети зачитають свої твори, глядачі шляхом голосування виберуть, хто з цих учасників проходить в наступний тур.

5. Наступні тури будуть проходити так самим чином, доки не залишиться остання пара (або трійка). У останньому турі учасники мають викластися на повну, і глядачі оберуть переможця, який отримає головний приз та буде нагороджений грамотою, в якій затверджується його перемога у вінницькому Універ-Батлі.

Вік учасників - необмежений.
Отже приходь, не соромся, і покажи на що ти здатний ;)

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці