Життя Вінниці як воно є...
П'ятниця, 22 січня 2021

Виставка “Рушникова дорога Донбасу”

Кількість учасників:  0

28 січня 2016 року у Вінницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «Рушникова дорога Донбасу», яку представив начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Аліна Певна. 

Проведення виставки, ініційованої дирекцією Вінницького обласного художнього музею та управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, є черговим кроком взаємодії культур регіонів України як засобу взаємопізнавання і єднання українського народу, його спільного просування на шляху становлення в суспільстві демократичних цінностей.

Експозицію складають 74 рушники, що репрезентують мистецтво народної вишивки Донеччини, у тому числі гарячих точок на карті проведення антитерористичної операції – Авдіївки, Волновахи, Слов’янська та інших.

Колекція, представлена на виставці, різноманітна за датами створення – від сучасних до виконаних у 60-ті роки ХХ ст. – техніками, символами і колористичними рішеннями, поєднує базові українські національні характеристики: тяжіння до народних традицій, які, удосконалюючись і видозмінюючись, створюють могутню естетичну і смислову єдність.

Результатом стане підписання договору про співпрацю, який буде запорукою міцних творчих стосунків регіонів, побудови фундаменту впровадження базових європейських цінностей.

Виставка триватиме до 7 лютого. Відвідати музей можна кожень день, з 9 до 18 години, окрім вихідних (субота-неділя). 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці