Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 29 листопада 2020

Комедійна вистава "Він моя сестра"

Кількість учасників:  0

Комедійна вистава "Він моя сестра" у Вінниці 29 лютого у Театрі Садовського о 19.00 годині. Від режисера Віталія Малахова. 

Віддати життя за друга не важко. Важко знайти друга, за якого варто було б віддати життя. І як показує життя, ще важче передбачити, хто буде цим другом - Він або Вона. Дружба між чоловіком та жінкою є однією з форм сексуальних відносин та навряд чи зможе позмагатися зі справжньою чоловічою дружбою. Але що означає міцна чоловіча дружба, коли є чоловіки, для яких жіночність є природня?

Ця вистава руйнує стереотипи у суспільстві та змушує замислитися. Скандальність та епатажність часто прикривають глибокий зміст людських відносин. Це якісна комедія, яку можна залюбки подивитися після важкого дня, щоб справді розслабитися та отримати задоволення. Але насправді ви отримуєте набагато більше - глибинний зміст, закладенний автором та режисером вкупі з блискучою грою акторів змусить вас замислитися над життєвою ситуацією, яка могла б трапитися з кожним. 

В головний ролях: Володимир Горянський, Анатолій Хостікоєв, Олексій Маклаков, Катерина Рубашкіна, Лілія Негоріа, Генадій Шевчук та інші. 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці