Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

Вистава театру "Чорний квадрат" - "Кохання SEXом не зіпсуєш" у Вінниці

Кількість учасників:  0

Вистава театру "Чорний квадрат" - "Любов SEXом не зіпсуєш" у Вінниці (Любовь SEXом не испортишь). 23 березня о 19.00 у Будинку офіцерів. 

Неперевершений Київський театр імпровізації "ЧОРНИЙ КВАДРАТ" і знову у Вінниці! З новою та яскравою виставою для дорослих "Кохання SEXом не зіпсуєш!".

Приготуйтеся добре посміятися і дві години думати лише любов і секс! Приходьте на виставу зі своїми половинками і друзями, а головне - з гарним настроєм, адже про секс, любов і стосунки говорити можна вічно!

Люди знайомі вже багато років і от з волі випадку або долі у них відбувається…секс. Як це? Чому тільки зараз? Навіщо це потрібно? І що із цим робити? Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, сум і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке… невловиме…  Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Суцільний приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслаблює мозок!

Київський театр імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ»- улюбленці вінницької публіки. Їхні вистави завжди цікаві і непередбачувані, діалоги - щирі і актуальні, жарти - влучні і незабутні, акторська гра - жива і приголомшлива, вміння імпровізувати - вражає і захоплює, а харизма - така потужна, що не опишеш словами! Комедія «Кохання SEXом не зіпсуєш!»- це захоплюючі історії двох пар з мегапопулярного проекту «До і після сексу».

Вже відкрито попередній продаж квитків на виставу, за ціною 100-240 гривень, але далі ціна зросте!

Квиткипродаються у касах театру імені Садовського та Будинку офіцерів, на сайті bilet.vn.ua і за телефоном безкоштовної доставки: (0432)57-55-55.

Приходьте 23 березня о 19.00 у Будинок офіцерівна виставу для дорослих «Кохання SEXом не зіпсуєш!»- зарядіться еротизмом та позитивом на всю весну. 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці