Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 01 грудня 2020

Шалений гурт "The HARDKISS" з концертом у Вінниці

Кількість учасників:  0

Гурт "The HARDKISS" з концертом у Вінниці 1 квітня з живим звуком та шаленим драйвом. 

Це надзвичайна суміш стиллів - glam rock, pop-rock, electro, progressive-pop. Мабуть, слово progressive тут саме головне. Цей гурт від самого народження підкорює слухачів своєю неординарністю та шаленим драйвом. Таке навіть поп- музикою важко називати. І нарешті свої хардові поцілунки гурт роздаватиме у Вінниці у Будинку Офіцерів, о 19.00 годині. 

Планується найяскравіші образи музикантів та приголомшиве шоу. Ви почуєте всім відомі хіти та найновіші пісні та відео The HARDKISS у виконанні Юлії Саніної і її чудової команди : «Stones», «Organ», «Tony, Talk!», «Make-Up»  та багато інших. 

Гурт "The HARDKISS" був створений 2011 року та зараз колектив є однією з найяскравіших зірок на нашому музичному небокраї, яку, між іншим, неозброєним оком видно й далеко за межами України. Вони співпрацювали з британцями і французами, скоряли бразильські танцполи і французькі фестивалі, брали штурмом хіт-паради, де з легкістю обходили всіх конкурентів. 

Світ The HARDKISS – це безодня, куди варто потрапити хоча б раз. Адже потім вона вас не відпустить. Це не просто музика, складових набагато більше - яскраві та несподівані образи музикантів та солістки, приголомшливе шоу та драйв, що заводить з першої ж пісні та не відпускає до кінця. 

 Квитки на вінницький концерт The HARDKISS вже у продажу! У касах театру імені Садовського та Будинку офіцерів, та за телефоном (0432)57-55-55. 

 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці