Життя Вінниці як воно є...
Середа, 20 січня 2021

Концерт KOLOS фіолет у пабі Royal-Pub

Кількість учасників:  0

Фронтмен гурту ФІОЛЕТу вирушає у всеукраїнський тур та вже скоро буде у Вінниці.

Сергій Мартинюк,  Колос, лідер та вокаліст ФІОЛЕТу, в рамках свого сольного проекту вирушає в тур Україною та близьким зарубіжжям. На його шляху близько 30 міст України, а також декілька білоруських міст включно з Мінськом.

Всеукраїнський тур сольного проекту Колоса проходитимеу новому форматі піаноакустики. Тепер до проекту долучився ще один музикант ФІОЛЕТу – клавішник Петро Свіст, який допоміг створити нове звучання.

«Формат акустична гітара/голос, мінімалістичний формою та засобами підвів мене до ще більш технічно стриманішого підходу у виконанні акустичної музики. Клавіші/голос – це максимально відвертий для мене рівень інтимної подачі музики. В турі зазвучать як цілком нові пісні крайнього періоду творчості, так і кращі речі, написані з часу появи проекту в 2012-му році. Це буде наразі найтриваліший тур в моєму досвіді. Їдемо не тільки грати музику, але і спілкуватися тісніше з людьми, що не завжди вдається під час концертів ФІОЛЕТу», - розповів Колос.

Сольний проект Колоса розпочав свою історію в грудні 2012-го появою дебютного альбому. За цей час світ побачило ще декілька повноцінних студійних робіт, синглів та кліпів. В березні 2015-го року Колос «відкатав» перший в історії проекту тур на підтримку альбому «Як я живу», який за версією деяких українських видань потрапив до списку кращих платівок минулого року.

Концерт відбудеться у Royal Pub
 1 березня о 19:30

Вхід: попередній продаж - 70 грн., в день концерту - 90 грн
Квитки можна придбати в Royal Pub та у Рок-шоп "Мобі-Дік" (ул. Матроса Кошки 7а)


 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці