Життя Вінниці як воно є...
Середа, 27 січня 2021

Караоке-турнір у "Люди Fusion Place"

Кількість учасників:  0

Напередодні 8 Березня, караоке-клуб "Люди Fusion Place" оголошує грандіозний караоке-турнір серед представниць прекрасної статі під назвою " Женщина, которая поет…". 11 березня 2016 року Вінниця почує нову зірку! Її ім'я назве той, без кого не спалахує жодна зірка в нашій країні - музичний продюсер, телеведучий Ігор КОНДРАТЮК!

УВАГА: склад учасниць конкурсних відборів вже сформований, заявки на участь вже не приймаються. Враховуючи величезний інтерес до турніру і велику кількість тих, що бажають взяти участь в турнірі, караоке-клуб "Люди Fusion Place" оголошує розіграш "Джокера"! Для того, щоб взяти участь в розіграші "Джокеру",  необхідно надіслати своє ПІБ, дату народження  і контактну інформацію за адресоюkaraoke@megamoll.com.ua, придбати квиток. Адміністратор зареєструє учасниць і Ігор Кондратюк визначить ще одну фіналістку!

Відкрито продаж квитків на фінальне шоу за тел. 0432-50-88-77, 067-431-79-71. Кількість місць обмежена!
Фінальне шоу відбудеться 11 березня о 20.00 в караоке-клубі "Люди Fusion Place"

У фіналі турніру голова журі Ігор Кондратюк відмічає, в першу чергу, не професійних співачок, а тих дівчат/жінок, які відповідають формату караоке-турніру. Караоке-клуб "Люди Fusion Place" не обирає кращу професійну співачку. Мета нашого турніру - знайти саме ту жінку, яка співає...у караоке.

На переможницю конкурсу чекають призи: річний абонемент в караоке клуб "Люди Fusion Place", запис в професійній студії і ювелірна прикраса від наших партнерів - студії звукозапису "МED-RECORDS" і ювелірного центру "DIADEMA". Пісня, яку запише в студії наша переможниця, звучатиме в ТРЦ Мегамолл! За стиль фіналісток відповідають справжні професіонали своєї справи - навчальний центр "Ind.Beauty" і магазин вишуканих вечірніх і коктейльних суконь "DRESSESROOM". Фото і інтерв'ю переможниці буде опубліковано в журналі "Свадьба года". Учасниці фіналу отримають абонемент в караоке-клуб на півроку.

За підсумками відбіркових турів вже визначені учасниці фіналу – 5 дівчат;

Учасниць фіналу прослухає Ігор Кондратюк, який очолить журі 11.03. Він оголосить ім'я переможниці турніру.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці