Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

Концерт "Скрябін. Кращі хіти 1995-2015"

Кількість учасників:  0

Вперше у Вінниці пройде концерт "Скрябін. Кращі хіти 1995-2015"

10 червня, о 19.00, Будинок офіцерів, Вінницю очікує знакова подія!

КОНЦЕРТ ЛЕГЕНДАРНОЇ ГРУПИ «СКРЯБІН», присвячений пам'яті Андрія Кузьменка.

На сцені вінницького «Будинку офіцерів»  ви почуєте кращі хіти 1995-2015 років у виконанні музикантів групи. Улюблені композиції, «живий» звук і душевна атмосфера концерту не залишать байдужим жодного глядача.

Разом із беззмінними учасниками колективу, на сцену вийдуть Женя Толочний і Женя Галич (O.TORVALD) - вокалісти «Скрябіна». Улюблені ліричні та рок-композиції – усе найкраще з творчості улюбленої групи за 1995-2015 роки в одному концерті. Концертна програма розрахована щонайменше на півтори години!

Виступ «Скрябіна», організований продюсерським центром «Некрасов», стане справжнім подарунком вінницьким шанувальникам творчості групи. Таку подію неможливо пропустити! Неодмінно приходьте 10 червня в «Будинок офіцерів» на концерт «Скрябін. Кращі хіти 1995-2015», щоб знову відчути глибокий зміст текстів Кузьми Скрябіна і, можливо, подивитися по-новому на улюблені пісні.

Квитки можна придбати тут https://www.concert.ua/booking/skrjabin-krashi-hiti

Вартість квитків від 100 до 400 грн.

Ви можете легко замовити та купити квитки. Оплатити покупку можна будь-яким способом: через інтернет - банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою - через платіжні термінали, або віддати гроші кур'єру, якщо замовите квиток із доставкою.

Після успішної оплати на сайті ви можете отримати навіть електронний квиток, він буде відправлений вам на e-mail. Свою електронну пошту ви вказуєте при оформленні замовлення. Квиток можна роздрукувати на звичайному принтері або просто завантажити на свій смартфон/планшет і пред'явити на вході. Його унікальний штрих-код просканують, тож підробити квиток неможливо!

Безкоштовна доставка квитків по Вінниці:
(0432) 69 2222, (097) 05 22222

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці