Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 30 листопада 2020

Олег Винник знову у Вінниці

Кількість учасників:  0

Олег Вінник знову у Вінниці з концертом 25 та 26 травня 2016 року. 

«Счастья много не бывает»!!! На численні прохання вінничан ОЛЕГ ВИННИК окрім запланованого на 25 травня виступу у Вінниці дасть додатковий концерт 26 травня о 19.00 у вінницькому Будинку офіцерів!
Два дні у компанії найпопулярнішого артиста України, подвійна порція улюблених та нових пісень, незабутнє світлове шоу і стовідсоткове відчуття щастя – все для вінничан та гостей міста від компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»!

26 травня під час додаткового концерту у Вінниці ОЛЕГ ВИННИК виконає всі свої найкращі пісні, які надихають, сповнюють світлом, добром і любов’ю серця мільйонів українців. Прозвучать як знані хіти, так і абсолютно нові пісні: «Зрада», «Як ти там?», «Ще мить» , «Как будто нежность», «Еще вчера», «Птица», «Мати каже правду», «Нецілована», «Каменная ночь», «Возьми меня в свой плен», «Нино», «Не ты», «Разве можно», «Хочу на берег океана», «Па-па», «Я не устану», «Мої батьки», «Здравствуй невеста», «Счастье», «Вовчиця», «Ангел», «Кто я?», «Плачут иконы», «Любимая» та багато інших. 

Не пропустіть грандіозний дводенний музичний марафон ОЛЕГА ВИННИКА 25 і 26 травня о 19.00 у вінницькому Будинку офіцерів! 

Вартість квитків 200-700 грн

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці