Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 23 листопада 2020

Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен кіно фест"

Кількість учасників:  1

Кінофестиваль для дітей та підлітків "Чілдрен кіно фест" це міжнародна подія яка пройде у багатьох містах України. Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. У Вінниці перегляд проходитиме у кінотеатрі Родина. 3 27 травня по 5 червня.

На безкоштовні покази ви можете зареєструватися на сайті Кінофестивалю

Програма "Чілдрен кіно фест"  у Вінниці:

"Хлопчик-фантом. Phantom Boy (фільм-відкриття)" (7+) - 27 травня 10.00 

Сюжет : Лео, 11-річний хлопчик з Нью-Йорка, є незвичайною дитиною: він може ставати невидимим і літати крізь стіни. Він дружить з поліцейським Алексом, який тимчасово прикутий до інвалідного крісла через таємничого гангстера. Лео в повітрі і Алекс на землі формують екстраординарну команду, яка захищає журналістку Марі, і рятує Нью-Йорк від руйнування.

"Ми – найкращі!" Vi är bäst! (12+) - 28 травня о 10.00

Сюжет: Стокгольм, 1980 рік. Три дівчинки вирішили створити панк-гурт навіть попри те, що у них не було музичних інструментів, а всі навколо запевняли, що панк-рок мертвий.

"Міні і комашки. Cykelmyggen og minibillen" (4+) - 29 травня о 10.00

Сюжет : Маленька Міні бере участь у виставі цирку комашок, та раптом потрапляє до лап грабіжників. Але в цирку йде підготовка до її порятунку, – друзі Міні та армія хоробрих мурашок дадуть відсіч бандитам. 

"Правила життя хлопчика Ніно. Het leven volgens Nino" (6+) - 30 травня о 10.00

СюжетУ хлопчика Ніно найщасливіша у світі сім'я. Він має надзвичайного старшого брата, найрозумнішого в світі батька, та маму, схожу на справжнього ангела. Але все кардинально змінюється у день його народження… Звичайний порядок перевертається у безлад, Ніно лишається сам у нових важких обставинах і має діяти, як доросла людина. Чи впорається він з цими обставинами, і чи зможуть усі вони знов стати родиною?

"Операція «Арктика». Operasjon Arktis" (10+) - 31 травня о 10.00 

Сюжет : Троє дітей випадково потрапляють у зимовий шторм у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів, шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

"Лапа. Mancs" (7+) - 1 червня о 10.00

Сюжет: Золі – машиніст трамваю, але завжди мріяв допомагати людям у біді. Лапа - розумний пес, який відмінно вміє знаходити пропажі й рятувати тих, хто потрапив у халепу. Зустрівши одне одного, Лапа і Золі знайдуть своє справжнє покликання. Команда тренера і собаки-рятувальника подолає чимало перешкод на шляху до успіху, любові оточуючих і міжнародної слави. Ця надихаюча історія заснована на реальних подіях.

"Альпійська казка Хайдi. Heidi " (8+) - 2 червня о 10.00 

Сюжет :  Після загибелі батьків маленьку дівчинку Хайді починає виховувати її тітонька. Коли ж Хайді виповнюється 8, тітонька везе її до маленького селища в Альпійських горах до її старого дідуся. Дідусь напочатку не визнає Хайді і не надто її поважає. Але завдяки її ангельському терпінню та ласкавій мові, його серце поступово відтаює…

Позаконкурсна програма :

"Ретроспектива анiмаційної студії Aardman (4+) " - 3 червня о 10.00

Більше 40 років анімаційна студія Aardman зачаровувала світ, вигадуючи персонажів, що стали улюбленцями глядачів. Воллес і Громіт, Баранчик Шон, Морф – всі вони створені у Брістолі і є частиною незабутніх історій від Aardman. Фірмовий стиль цих аніматорів часто копіюють, та Aardman продовжує дивувати шанувальників магічним поєднанням анімаціі та гумору.

"Моя країна – Україна (5+) " - 4 червня о 10.00 

Сюжет: «Моя країна – Україна» – анімаційний народний казково-пізнавальний серіал, виконаний переважно в техніці пластилінової анімації. Маленькі сюжети з любов'ю та повагою розповідають про розмаїття нашої батьківщини; кожна історія – це казка, легенда або байка з конкретного місця в Україні, будь-то велике місто або маленьке село, поле або море. 

"Фелiкс. Felix "(фільм-закриття, переможець ЧКФ-2015)( 7+ ) - 4 червня о 10.00 

Сюжет : 14-річний Фелікс мріє стати саксофоністом, як і його покійний батько, але його мама вважає, що джаз – це музика від диявола. Одного разу Фелікс залишає рідне селище заради стипендії в елітній приватній школі, – йому доведеться кинути виклик матері і допомогти старому джаз-бенду свого батька організувати шкільний концерт.Фільм став переможцем другого щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест 2015.

Перегляд всіх фільмів безкоштовний

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці