Життя Вінниці як воно є...
Середа, 20 січня 2021

Комедія "Хто кого хоче" від театра Чорний квадрат

Кількість учасників:  0

8 червня о 19.00 у Будинку офіцерів знову актори найпопулярнішого театру України "ЧОРНИЙ КВАДРАТ" презентуватимуть вінничанам і гостям міста нову іскрометну комедію для дорослих «Хто кого хоче», яка у столиці давно визнана справжнім бестселером і завжди збирає повні зали!
Ця яскрава, лірична і дуже смішна вистава із чарівним Олексієм Курилко і чудовою Іриною Когут у головних ролях, розповідає про випадкові зустрічі з дивними продовженнями, про почуття, які охололи і вимагають термінової реанімації і радикальних змін. 

Репертуар «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» має багато смішних вистав і по великому рахунку не смішних взагалі немає! Але ця комедія, як термоядерна бомба порве вашу посмішку на шматки. Після перегляду м'язи обличчя будуть випробовувати солодкий біль від невпинного сміху!

Квитки можна купити на сайті http://bilet.vn.ua/, у касах ТСК "Магігранд" (2 поверх), Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів та замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефоном: (0432)57-55-55.
 

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці