Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 24 листопада 2020

День Конституції України у Вінниці 2016

Кількість учасників:  0

До дня народження Конституції - основного закону України 28 червня Вінниця планує грандіозні святкувальні заходи, починаючи рівно опівдні. У Центральному парку культури і відпочинку імені Горького о 12.00 розпочнеться відкритий міський турнір зі стріт-воркауту. Хто кращий на бруссях і турніках змагатимуться найкращі вінницькі вуличні спортсмени. Дуже спортивний день молоді. А з 12 години біля вежі на Європейській площі проходитимуть майстер класи та виступа юних вокалістів, все під гаслом благодійної акції "Подаруй життя"

На Вишеньці ж, о 12.00 у парку Дружби народів стартує вже шостий дводенний марафонський забіг «Самоперевершення». На трасі довжиною 1080 метрів змагатимуться більше 40 спортсменів з України, Росії, Молдови та Білорусі. Серед тих, хто вийде на трасу, буде чимало «ветеранів» марафонського бігу, що брали участь у 12-годинних та 24-годинних пробігах у Києві, та десятидобовому забігу «Самоперевершення» в Нью-Йорку (США). Але більшість з учасників забігу не професійні спортсмени. Організатор змагань - марафонська команда Шрі Чінмоя (Вінниця) за підтримки комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міськради.

З 12.00 до 15.00 на пляжі «Хімік» усі бажаючі зможуть взяти участь у змаганнях із волейболу.

О 18.00 свято повертяється до площі біля міськради. На площі Незалежності до 21.00 проходитиме проект «Музична акварель». Своїми показовими виступами вас порадують талановиті співаки і танцюристи з Центру розвитку дітей та юнацтва «Дивосвіт». А подарунками організатори відзначать тих, хто зможе проявити себе у вікторині, показавши найкращі знання з історії української символіки.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці