Життя Вінниці як воно є...
П'ятниця, 22 січня 2021

Нове шоу на фонтані ROSHEN "Маленький принц"

Кількість учасників:  0

Нове шоу на фонтані ROSHEN "Маленький принц" - його прем’єра відбулась 29 травня. 

Як всім відомо, світломузичний фонтан ROSHEN у Вінниці постійно оновлюється, щоб вінничанам та гостям міста завжди було цікаво завітати та переглянути лазерне шоу на фонтані ROSHEN. 

Цього року колекція лазерних шоу фонтана поповнилася новим - Фонтанне шоу «Маленький принц», створене за мотивами одного з найвідоміших творів світової літератури, – сімейне шоу, яке буде цікавим однаково як дорослим, так і дітям. Основна творча ідея, покладена в основу шоу, – "Все буде добре, як в дитинстві". Розробники намагались зробити його веселим, добрим, та вселяючим надію, так як, на їх думку, саме такий настрій повинен переважати у суспільстві для того, щоб воно стабільно розвивалось.

При розробці нового шоу, його твірцям необхідно враховувати те, що фонтан ROSHEN – це дуже специфічний мультимедійний комплекс, художніми засобами якого є велика кількість керованих водяних форсунок, світлові прилади, що працюють у поєднанні з водою, широкий водяний екран, на який проектується зображення, а також 4 повнокольорових лазери. Таким чином, це, з одного боку, не майданчик для кіно, а з другого боку використання лазерів та відеозображень значно розширяють художні можливості розробників фонтанного шоу.
Шоу "Маленький принц" – це третє шоу, яке створено українською групою спеціалістів, на рахунку якої вже зроблені на замовлення ROSHEN фонтанні шоу "Лебедине Озеро. Фантазія" та "Хвилi рiдної душі".

Побачити нове лазерне шоу "Маленький принц" на фонтані ROSHEN можна у п’ятницю (21.30), суботу (21.00 та 21.30) та неділю (21.00 та 21.30). 

Інформаційна довідка

Фонтан ROSHEN  – це найбільший у світі річний світломузичний фонтан на на відкритих водоймах. Він розташований у руслі річки Південний Буг. Фонтан має довжину 140 метрів та висоту струменя до 60 м. Фонтан облаштований лазерною  установкою, яка дозволяє демонструвати анімаційні ролики безпосередньо на струменях фонтану.

Коментарі: 1

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці