Життя Вінниці як воно є...
Понеділок, 23 листопада 2020

Світ у клаптику. Бієнале художнього текстилю

Кількість учасників:  0

Світ у клаптику. Бієнале художнього текстилю у вінницькому краєзнавчому музеї - вернісаж VІ Вінницького бієнале художнього текстилю юних авторів «Світ у клаптику». Перша виставка, яка була експонована у 2006 році до Міжнародного дня захисту дітей, довела, що художній текстиль у виконанні юних художників – це непересічне мистецьке явище, і проект бієнале має значні перспективи розвитку.

У проекті взяли участь 73 юних художники. Вік учасників від 7 до 17 років

Протягом цих років у бієнале брали участь творчі студії з художнього текстилю з різних регіонів України – Сум, Херсону, Тернополя, Львова, цього року серед учасників – школа образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва м. Хмельницького. Звісно, багато творів представлено мистецькими закладами Вінниччини – творчими центрами «Барви України», «Арт-мастерня «Скриня», художнім відділенням ДМШ № 2, Вінницькою школою мистецтв, студією «Берегиня» м. Гнівань.

В експозиції бієнале можна познайомитися з творами дітей та молоді у техніках художнього текстилю :

  •  гарячий та холодний батик,
  • розпис полотна,
  • аплікація
  •  гобелен,
  • традиційна українська іграшка лялька-мотанка,
  • авторська м’яка іграшка

У Вінниці склалося міцне професійне середовище майстрів художнього текстилю, які неодноразово були відмічені на всеукраїнському рівні. Серед них переважна більшість – викладачі образотворчого мистецтва у дитячих художніх закладах. У Вінниці утворилася таким чином потужна школа художнього текстилю, що і надихнуло організаторів на ідею бієнале.

Вінницький обласний краєзнавчий музей працює з 10:00 до 18:00 (каса працює до 17:00), без перерви на обід. Вихідний день – понеділок.

Квитки - дорослі 10 грн, діти 5

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці