Життя Вінниці як воно є...
Вівторок, 01 грудня 2020

День Незалежності України - святкування у Вінниці

Кількість учасників:  2

24 серпня - День Незалежності України, і звичайно ж, Вінниця святкуватиме цей день різноманітними заходами, пронизаними патріотизмом, національними традиціями та колоритом. Як вже стало традицією, на майдані Незалежності відбудеться фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська Пектораль».

Кінолюбителі зможуть побувати на прем’єрі фільму «Полон»(У кінотеатрі Родина о 19.00). Також у цей день проходитиме фестиваль народного мистецтва VinArtStreet з ярмарками, конкурсами, майстер-класами та солодощами. Під час заходів відбудеться благодійний збір коштів для учасників АТО.

Цього року Україна буде відзначати 25-ту річницю Незалежності, напередодні якої, 23 серпня, о 10 годині на майдані Незалежності відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапору України. Після цього, на Європейській площі обласне управління культури і мистецтва організовує  захід «Скарби України Поділля». Тут свої традиції та колорит продемонструють усі райони областей. 

Концерт з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України «В твоїх обіймах, Україно» розпочнеться о 15.00 і триватиме до 22 години. У ньому братимуть участь творчі колективи міста Вінниці та з районів, окремі виконавці.

Детальніше про VinArtStreet :

  • ярмарок виробів ручної роботи,
  • виставки робіт сучасних художників,
  • конкурс на кращий сувенір міста Вінниці (приурочений до Дня міста).
  • виставку найцікавіших колекцій сучасних колекціонерів Вінниці,
  • показ мод дизайнерів,
  • інтер’єрні фото-зони.

Як вже стало традицією, дрес-кодом до Дня Незалежності будуть вишиванки та українські віночки.

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці