Життя Вінниці як воно є...
Неділя, 29 листопада 2020

Комедійна вистава "Сублімація любові"

Кількість учасників:  0

29 вересня о 19.00 у Будинку Офіцерів на глядачів вінничан чекатиме чудова вистава-комедія "Сублімація любові" - одна з кращих вистав-прем'єр 2016 року. 

Одна з кращих театральних прем’єр 2016 року ! 

У головних ролях незрівнянна Ольга Сумська, народний артист України Євген Паперний та заслужений артист України Віталій Борисюк. 
Ця сучаснв п'єса "Сублімація любові" - розповість вам про справжні італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги та змусить сміятися до сліз. Сюжет закручений та захоплюючий - не занудьгуєте!
Це постановка за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті , режисер постановник - заслужений артист України Володимир Астахов. 

Сюжет:

Чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Євгеній Паперний). Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П'єтро(Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?... Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним! 

А пікантності вистави додасть той факт, що героями любовного трикутника зоряне акторське тріо було не лише на сцені, а й у реальному житті. Адже свого часу ніжні почуття між Ольгою Сумською і Віталієм Борисюком спалахнули саме тоді, коли акторка була дружиною Євгена Паперного. 

29 вересня о 19.00 у Будинку Офіцерів

Вартість квитків 100 - 320 грн

Коментарі: 2

Щоб додати коментар, Вам необхідно  Авторизуватися

Написати повідолення або повідомити про помилку на цій сторінці